czerwiec 2014 - DPS Włościbórz

Idź do spisu treści

Menu główne

czerwiec 2014

Wydarzenia > rok 2014
 

Czerwiec 2014 w Naszym Domu

 

Dnia 30 czerwca 2014r. mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu pojechali do Bornego Sulinowa i wzięli udział w PROJEKCIE PN. SKOK- Srebrna Koalicja Optymalnej Kondycji V MARATON SENIOR NORDIC WALKING.

 
 

Dnia 13 czerwca 2014r. grupa mieszkańców z Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu pojechała na Spotkanie... na indiańskim szlaku do DPS w Resko. Uczestnicy spotkania brali udział w konkursach sprawnościowych. Panowie poddali się próbom męstwa, których pomyślne przebycie umożliwiło im przyjęcie do grona wojowników. Nie zabrakło również : mięsnych przysmaków z ogniska, handlu wymiennego, tańca mocy i szamana.

 
 

Dnia 11 czerwca 2014r. w DPS Włościbórz odbył się Piknik Kulturalno-Integracyjny. W Pikniku uczestniczyli zaproszeni goście : Pan Mirosław Tessikowski- Wicestarosta Kołobrzeski, Pani Liliana Korzeniewska- Dyrektor PCPR w Kołobrzegu oraz inni zaproszeni. Podczas imprezy odbyły się konkurencje sportowe między mieszkańcami i pracownikami Domów. Piękna pogoda sprzyjała udanej zabawie.

 
 

Dnia 10 czerwca 2014r. do Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu przyjechały przedszkolaki z grupy VII Wesołe Skrzaty z przedszkola miejskiego nr 7 w Kołobrzegu. Celem spotkania była integracja młodego pokolenia z osobami starszymi. Słoneczna pogoda oraz szereg przygotowanych atrakcji sprawiły, że dzieci, choć zmęczone po zakończeniu imprezy opuszczały teren DPS-u z uśmiechem na ustach.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego