czerwiec 2021 - DPS Włościbórz

Idź do spisu treści

Menu główne

czerwiec 2021

Wydarzenia > rok 2021
 

Czerwiec 2021r. w Naszym Domu

 

W dniu 11 czerwca 2021r. odbył się grill integracyjny dla Mieszkańców Naszego Domu. Korzystając z pięknej czerwcowej pogody pensjonariusze przebywali na terenie ogrodu DPS. Podczas wspólnego grillowania podopieczni wspólnie śpiewali i biesiadowali. Miła atmosfera panująca podczas spotkania napełniła wszystkich pozytywną energią.

 
 

W dniu 16 czerwca 2021r. zorganizowaliśmy spotkanie integracyjne dla podopiecznych w Kołobrzegu. Cała impreza upłynęła pod znakiem wspólnego grillowania i biesiadowania przy rozmowach i muzyce. W tak pięknie słoneczny dzień kiełbaska z grilla wszystkim smakowała podwójnie.

 
 

W dniu 22 i 23 czerwca 2021r. w ramach terapii zajęciowej wspólnie z instruktorem  kulturalno - oświatowym zorganizowaliśmy dla Naszych mieszkańców w DPS Włościbórz  i na Filii w Kołobrzegu pieczenie pysznych gofrów. Przed Naszymi kucharzami stanęło nie lada wyzwanie: przygotowanie ciasta gofrowego, przygotowanie owoców. Mając tak odpowiedzialne zadanie, każdy podwinął rękawy i ochoczo zabrał się do pracy. To nie pierwsze ciasto gofrowe, które mieli wykonać nasi podopieczni, dzięki czemu mogli utrwalić zdobyte już wcześniej umiejętności. Planowanie pracy jak się okazuje jest bardzo istotną kwestią w kuchni, dlatego też, jedni wykonywali ciasto, inni przygotowywali owoce. Gofrów wyszło mnóstwo jedne z marmoladą, drugie z truskawkami a jeszcze kolejne z cukrem pudrem. Największą nagrodą dla naszych kucharzy były uśmiechnięte twarze osób, które kosztowały gofry i oczywiście puste talerze.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego