listopad 2017 - DPS Włościbórz

Idź do spisu treści

Menu główne

listopad 2017

Wydarzenia > rok 2017
 

Listopad 2017 r. w Naszym Domu

 

Społeczność Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu, w dniu 14.11.2017 r. świętowała 73 rocznicę  urodzin  mieszkańca  Pana Benedykta. Jubilat przyjął serdeczne życzenia z rąk  Pani Dyrektor oraz Rady Mieszkańców. Podopieczni placówki na uroczystym spotkaniu zaśpiewali gromkie sto lat życząc Panu Benedyktowi wielu kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu. Miłą niespodzianką dla solenizanta był tort urodzinowy oraz słodki poczęstunek.

 
 

W dniu 21 listopada br. w Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu uroczyście obchodzony był Dzień Pracownika Socjalnego. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Pan Tomasz Tamborski - Starosta Powiatu Kołobrzeskiego, Pani Danuta Adamska – Czepczyńska - Przewodnicząca Rady Powiatu Kołobrzeskiego, Pan Grzegorz Starczyk – Wójt  Gminy  Dygowo,  Pani  Wioleta  Dzwolak - Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dygowie, Pani Liliana Korzeniewska - Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kołobrzegu, Pan Antoni Bernatowicz -  Prezes Stowarzyszania Senior w Piotrowicach oraz emerytowani pracownicy Naszej placówki. Pierwsza część uroczystości była okazją do wyrażenia podziękowań pracownikom, za zaangażowanie w pracę oraz trud włożony w wypełnianie codziennych obowiązków na rzecz osób potrzebujących pomocy. Drugą częścią spotkania był występ grupy teatralnej z agencji artystycznej Galana z Krakowa.         

 
 
 

W dniu 29 listopada 2017 r. w Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu odbyła się zabawa andrzejkowa, w której wzięli udział mieszkańcy DPS Włościbórz oraz zaproszeni Goście z zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej  z Gościna. Zebrani goście po słodkim poczęstunku brali udział w licznych atrakcjach przygotowanych z okazji Andrzejek. W programie zabawy znalazły się tradycyjne wróżby andrzejkowe, w których podopieczni Domów mogli przewidzieć swoją przyszłość. Nie zabrakło też wspólnych rozmów przy stole, piosenek i tańców. W trakcie imprezy można było również skorzystać z kącika fotograficznego. Zabawę uświetnił występ wokalny mieszkańców i pracowników Naszej placówki w utworach takich jak: Miłość jak wino, Pogoda dla bogaczy, Chałupy welcome to.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego