listopad 2018 - DPS Włościbórz

Idź do spisu treści

Menu główne

listopad 2018

Wydarzenia > rok 2018
 

Listopad  2018r. w Naszym Domu  

 

W dniu 9 listopada 2018r. nasz Dom odwiedził Zespół Śpiewaczy Dąbrówka z Dębogardu ze swoim występem z okazji Święta Niepodległości. Podopiecznym patriotyczny koncert bardzo się podobał, za co nagrodzili artystów gromkimi brawami i słodkim poczęstunkiem.


 
 

W dniu 20 listopada 2018r. w Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu uroczyście obchodzony był Dzień Pracownika Socjalnego z udziałem Dyrektorów Domów Pomocy Społecznej z terenu powiatu kołobrzeskiego, pracowników socjalnych, emerytowanych pracowników Naszej placówki oraz zaproszonych gości. Część oficjalna spotkania przebiegała w atmosferze życzeń i gratulacji. Życzenia zadowolenia i satysfakcji z pracy, której wykonywanie wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także zrozumienia drugiego człowieka, oraz podziękowania za wkład pracy, szlachetne czyny, wytrwałość, cierpliwość, zrozumienie i uśmiech na twarzy, który przynosi ukojenie podopiecznym. Po części oficjalnej przyszedł czas na świętowanie przy muzyce i słodkim poczęstunku.

 
 

Dnia 28.11.2018r. nasi mieszkańcy wzięli udział w Zabawie Andrzejkowej, która odbyła się w Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu. W programie znalazły się tradycyjne wróżby andrzejkowe. Nie zabrakło lania z wosku, wróżenia z kart, przepowiedni oraz licznych gier i konkursów, które wprowadziły mieszkańców w dobry nastrój. Czas uprzyjemniała muzyka, która porywała wszystkich do tańca. Uczestnicy imprezy zjedli wspólny obiad. Podczas zabawy nie zabrakło wspólnych śpiewów i rozmów przy stole.


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego