listopad 2019 - DPS Włościbórz

Idź do spisu treści

Menu główne

listopad 2019

Wydarzenia > rok 2019
 

Listopad 2019r. w Naszym Domu

 

W dniu 21.11.2019r. dzieci z grupy VI pt. Pszczółki z Przedszkola Miejskiego Nr 7 z Kołobrzegu, pod opieką  wychowawcy Pani Olgi Kaźmierskiej  przekazali dla naszych mieszkańców ręcznie wykonane obrazki z pozdrowieniami z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Podarowane przez przedszkolaków piękne obrazki wywołały radość i uśmiech na twarzach naszych mieszkańców.
 
 

W dniu 26 listopada 2019r. w Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu uroczyście obchodzony był Dzień Pracownika Socjalnego z udziałem zaproszonych gości z powiatu kołobrzeskiego i pracowników Naszej placówki. Część oficjalna spotkania była okazją, aby podziękować pracownikom za codzienny trud wkładany w pracę na rzecz osób potrzebujących, często chorych i znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Po części oficjalnej przyszedł czas na świętowanie przy muzyce i słodkim poczęstunku.

 
 

Dnia 28 listopada 2019r. mieszkańcy naszego Domu wzięli udział w zabawie andrzejkowej w DPS w Bornem Sulinowie. Wszyscy bawili się znakomicie na zorganizowanej z tej okazji zabawie, a także chętnie brali udział w przygotowanych konkursach i wróżbach. Oprócz wspólnej zabawy tanecznej przygotowano słodki poczęstunek i smaczny obiad.

 
 

Dnia 29 listopada 2019r. mieszkańcy naszego Domu mieli okazję bawić się na Andrzejkach w Domu Pomocy Społecznej w Gościnie. Były wróżby i tańce, a także słodki poczęstunek. Wszyscy    z uśmiechem na twarzy wrócili do Domu.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego