luty 2017 - DPS Włościbórz

Idź do spisu treści

Menu główne

luty 2017

Wydarzenia > rok 2017
 

Luty 2017 wydarzenia w Naszym Domu

 

Karnawał to okres zimowych zabaw, bali i maskarad. Dla podtrzymania tradycji w naszym Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu w dniu 14 lutego odbyła się zabawa karnawałowo-walentynkowa, której głównym celem, oprócz kultywowania tradycji była przede wszystkim integracja Mieszkańców. Przy skocznych dźwiękach muzyki, chętnych do tańca nie brakowało. Czas między pląsami wypełniły ciekawe konkursy. Dla wszystkich uczestników przygotowany był słodki poczęstunek.

 
 
 

W dniu 14 lutego br. uczestnicy Klubu Seniora z Kołobrzegu spotkali się z naszymi Mieszkańcami z Domu Pomocy Społecznej z Filii Kołobrzeg. Tego dnia połączyło się wspólne świętowanie walentynek. Spotkanie odbyło się przy kawie i ciastach, Seniorzy opowiadali anegdoty, recytowali wiersze, wspólnie śpiewali znane utwory muzyczne. Świętowanie zakończyło się rozdaniem walentynkowych serduszek wykonanych własnoręcznie przez zaproszonych gości.

 
 
 

Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 7 w Kołobrzegu, z grupy Żabki w dniu 01 lutego br. odwiedziły naszych Mieszkańców z Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu i zaprezentowały swój program artystyczny przygotowany z okazji Dnia Babci i Dziadka. Były wiersze, piosenki i tańce, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na koniec mali artyści złożyli życzenia Babciom i Dziadkom oraz wręczyli własnoręcznie wykonane laurki. Wizyta dzieci sprawiła wiele radości naszym Podopiecznym, a niejednemu z nich w oku zakręciła się łza. Po występach artystycznych na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego