luty 2019 - DPS Włościbórz

Idź do spisu treści

Menu główne

luty 2019

Wydarzenia > rok 2019
 

Luty 2019 r. w Naszym Domu  

 

Grupa Mieszkańców naszego Domu w dniu 19 lutego 2019 r. brała udział w widowisku muzycznym pt. Taniec i śpiew z gwiazdami – grupa seniorów bawi się z Wami, przedstawionym przez uczestników Kołobrzeskiego Klubu Seniora i Kołobrzeskiego Dziennego Domu Pomocy Społecznej. Spektakl odbył się w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu.

 

W dniu 22 lutego 2019r.  mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu wzięli udział w Turnieju Karcianym organizowanym przez DPS w Bornem Sulinowie. Oba turnieje cieszyły się dużym zainteresowaniem wywołując radość na twarzach zawodników.

 

Z okazji karnawału i zbliżającego się Dnia Kobiet w stołówce Domu została zorganizowana w dniu 28 lutego 2019r. impreza integracyjna. Życzenia wszystkim Paniom złożyli mieszkańcy Pan Józef    i Pan Marek. Podczas zabawy odbył się występ artystyczny i taneczny zaprezentowany przez mieszkańców naszego Domu w piosence pt. Chcę oglądać twoje nogi. Nie zabrakło również ciekawych konkurencji takich jak: jaka to melodia, rozsypane przysłowia, tańczące polecenia                       z kapelusza itp. Dla wszystkich uczestników imprezy został przygotowany słodki poczęstunek.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego