marzec 2013 - DPS Włościbórz

Idź do spisu treści

Menu główne

marzec 2013

Wydarzenia > rok 2013
 

Marzec 2013 w Naszym Domu

 

Dnia 11 marca 2013r. mieszkanka DPS Włościbórz -Pani Elżbieta Osińska obchodziła 100 lat. W uroczystości, przygotowanej przez Panią Dyrektor i pracowników DPS udział wzięli przyjaciele Pani Elżbiety, przedstawiciele władz Starostwa kołobrzeskiego, Gminy Dygowo, Gminy Ustronie Morskie, PCPR Kołobrzeg, ZUS Kołobrzeg, Zespół "Dygowianki" oraz pensjonariusze i pracownicy DPS. Pani Elżbieta przez 40- lat była nauczycielką. W latach 1977- 2006 mieszkała w Ustroniu Morskim, od 2006r. przebywa we Włościborzu. Łzy wzruszenia popłynęły nie tylko z oczu Pani Elżbiety ale i wielu obecnych, kiedy szacowna jubilatka powiedziała "Bóg wam zapłać za wszystko co mi przygotowaliście i co dla mnie robicie".

 
 

27 marca do Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu przyjechały przedszkolaki z Wiejskiego Ośrodka Przedszkolnego w Gąskowie. Dzieci przedstawiły program o tematyce wielkanocnej . Spotkanie odbyło się w świątecznej atmosferze.

 
 

30 marca 2013r. mieszkańcy DPS Włościbórz obchodzili Święta Wielkanocne. Dyrektor Domu - Pani Małgorzata Rzepka-Klincewicz życzyła wszystkim mieszkańcom zdrowia, pogody ducha i radosnego wiosennego nastroju niosącego mnóstwo optymizmu.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego