marzec 2016 - DPS Włościbórz

Idź do spisu treści

Menu główne

marzec 2016

Wydarzenia > rok 2016
 

Marzec 2017 wydarzenia w Naszym Domu

 

W niedzielę wielkanocną 27 marca br. w Filii Kołobrzeg Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne, w którym brali udział mieszkańcy oraz pracownicy DPS. Podczas śniadania panowała miła, świateczna atmosfera, na stole królowały pyszne potrawy: żurek, biała kiełbasa, potrawy z jajek oraz słodkie babki.

 
 

Wielkanocny poranek mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu, rozpoczęli od tradycyjnego śniadania. Jak co roku z życzeniami świątecznymi przybyli goście: Pani Małgorzata Rzepka – Klincewicz – Dyrektor DPS Włościbórz, Pan Artur Wasiewski – Zastępca Dyrektora DPS Włościbórz, Ksiądz Proboszcz Kazimierz Koszykowski oraz pracownicy DPS. Na odświętnie nakrytych stołach nie mogło zabraknąć pachnących potraw tj. szynek, jajek, kiełbas, żurku i innych smakowitych przystawek. Dyrektor DPS dzieląc się święconką złożył wszystkim mieszkańcom, ich rodzinom oraz pracownikom serdeczne i pełne słońca życzenia wielkanocne, mokrego „dyngusa” oraz zdrowia i pogody ducha na dalsze dni roku.

 
 

Z okazji Dnia Kobiet w naszym Domu zorganizowaliśmy spotkanie dla wszystkich Pań. W odświętnej atmosferze, słuchając utworów muzycznych z lat pięćdziesiątych, sześćdziesiątych i siedemdziesiątych mieszkańcy miło spędzili czas przy słodkim poczęstunku. Panie miały możliwość uczestniczenia w pokazie makijażu i manicure. Wszyscy mieszkańcy chętnie brali udział w konkursach m.in. w biegu kelnerów, wędkowanie, obieranie jabłka. Ponadto został przygotowany program muzyczny, który wykonali nasi mieszkańcy Pani Jadwiga i Pan Leszek. Nie zabrakło również pięknych życzeń, które zostały złożone przez Panów oraz drobnych upominków.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego