październik 2013 - DPS Włościbórz

Idź do spisu treści

Menu główne

październik 2013

Wydarzenia > rok 2013
 

Październik 2013 w Naszym Domu

 

Mieszkańcy i pracownicy DPS Włościbórz dbają o groby byłych mieszkańców Domu, które znajdują się na cmentarzu w Dygowie, we Wrzosowie, Charzynie i Kołobrzegu. Przeddzień Dnia Wszystkich Świętych grono pracowników i kilkoro mieszkańców starannie uprzątnęli groby i udekorowali je własnoręcznie wykonanymi wieńcami i zapalili znicze.

 
 

Dnia 24 października 2013r. mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej mieli okazję zobaczyć spektakl w wykonaniu aktorów z Agencji ART_METANOIA Bruno ZMARLICKI pt: Miłość nie jedno ma imię. Spektakl posiadał bogatą oprawę muzyczną, która rozbawiła i roztańczyła publiczność.

 
 

18 października 2013r. mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu świętowali Europejski Dzień Seniora. Spotkanie Seniorów odbyło się w kołobrzeskiej restauracji Fregata, gdzie odbył się niezwykły bal z udziałem ponad 160 gości. Przybyłych seniorów, ciepłymi słowami uznania przywitali organizatorzy: Wójt Gminy Dygowo- Marek Zawadzki, Prezes Stowarzyszenia Senior- Antoni Bernatowicz i Przewodniczący Rady Gminy Dygowo- Jerzy Leszczyński.

 
 

17 października 2013r. mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej pojechali na zabawę do DPS Gościno z okazji Dnia Pieczonego Ziemniaka. Głównym celem imprezy było stworzenie okazji do nawiązania kontaktu między mieszkańcami Domów i wywołanie radości ze wspólnych zabaw. Główną atrakcją spotkania był ziemniak i związane z nim różne wesołe konkurencje.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego