sierpień 2012 - DPS Włościbórz

Idź do spisu treści

Menu główne

sierpień 2012

Wydarzenia > rok 2012
 

Sierpień 2012 w Naszym Domu

 

"Sto lat to okazja niecodzienna i doniosła. Sto lat, to czas w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości. Panie Mieczysławie!!! Dane było Panu przeżyć cały wiek w naszej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nim związanych. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków." W tym szczególnym dniu życzymy Panu kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy, jak również tego abyś potrafił się cieszyć życiem w każdym jego momencie.
Wszystkiego co najlepsze, życzy:

Dyrektor, mieszkańcy i pracownicy
Domu Pomocy Społecznej

 
 

Dnia 23 sierpnia 2012 roku mieszkańcy DPS Włościbórz pojechali na VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Żołnierskiej Seniorów i Osób Niepełnosprawnych w Bornym Sulinowie. Tegoroczna impreza była bardzo udana. Gościem honorowym był Andrzej Rybiński.

 
 

Dnia 22 sierpnia 2012 roku mieszkańcy DPS Włościborz pojechali na "Letni Piknik Integracyjny" do DPS Gościno. Czas spędzony w miłej atmosferze na pewno długo zostanie w pamięci naszych mieszkańców.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego