styczeń 2016 - DPS Włościbórz

Idź do spisu treści

Menu główne

styczeń 2016

Wydarzenia > rok 2016
 

Styczeń 2016 wydarzenia w Naszym Domu

 

W dniu 22.01.2016r. uczniowie Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza z Wrzosowa, z klasy O pod opieką wychowawczyni Pani Magdaleny Kulbickiej, oraz z klas II A i II B pod opieką wychowawców Pani Róży Stepień i Pani Elżbiety Klechowicz przygotowały dla naszych podopiecznych własnoręcznie wykonane breloczyki i laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka. Podarowane upominki sprawiły wiele radości i usmiechu obdarowanym.

 
 
 

W dniu 21.01.2016r. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 8 z Kołobrzegu, z klasy I A pod opieką wychowawczyni Pani Marzeny Szuniewicz oraz z III C pod opieką wychowawczyni Pani Beaty Nowak przekazali dla naszych mieszkańców ręcznie wykonane kartki z życzeniami z okazji Dnia Babci i Dziadka. Laurki zostały osobiście wręczone przez Panią Małgorzatę Rzepkę-Klincewicz - Dyrektora DPS. Podarowane przez uczniów laurki wywołały radość i usmiech na twarzach naszych podopiecznych.

 
 
 

Dnia 5 stycznia 2016r., grupa dzieci wspólnie z nauczycielami z Oddziałów Przedszkolnych Zespołu Szkół im. A. Mickiewicza w Dygowie przygotowała dla naszych podopiecznych występ artystyczny pt. „Zmartwienie Śnieżynek”. Wszystkim mieszkańcom występ bardzo się podobał. Czas upłynął w miłej i radosnej atmosferze.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego