styczeń 2018 - DPS Włościbórz

Idź do spisu treści

Menu główne

styczeń 2018

Wydarzenia > rok 2018
 

Styczeń 2018 r. w Naszym Domu

 

W dniu 10 stycznia 2018 r. uczniowie z Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Dygowie z Koła Miłosników Literatury Angielskiej pod opieką Pani Marty Papis zaprezentowali przedstawienie pt. A christmas Carol mieszkańcom naszego Domu. Uroczysty i świąteczny charakter tego spotkania podkreslił koncert kolęd w wykonaniu szkolnego chóru pt. Ale Plama. Zespół przygotował i poprowadził z akompaniamentem Pan Robert Jaruzel. Po występach artystycznych na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek.

 
 

Grupa dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 7 w Kołobrzegu z grupy Motylki w dniu 12 stycznia 2018 r.  odwiedziła nasz Dom i zaprezentowała Jasełka Bożonarodzeniowe oraz występ artystyczny przygotowany z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na koniec mali artyści złożyli życzenia Babciom                   i Dziadkom oraz wręczyli własnoręcznie wykonane upominki.

 
 

Grupa Mieszkańców naszego Domu w dniu 25 stycznia 2018 r. brała udział w karnawałowym pokazie mody retro z cyklu Scena dla Seniora przedstawionym przez uczestników Kołobrzeskiego Klubu Seniora i Kołobrzeskiego Dziennego Domu Pomocy Społecznej. Pokaz odbył się w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu pod hasłem Fascynator Show.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego