wrzesień 2013 - DPS Włościbórz

Idź do spisu treści

Menu główne

wrzesień 2013

Wydarzenia > rok 2013
 

Wrzesień 2013 w Naszym Domu

 

12 września 2013r. na terenie Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu odbył się Piknik Kulturalno-Integracyjny. Zabawę piknikową rozpoczął występ mieszkańców i pracowników placówki. Układ taneczny odbył się w rytm piosenki Ona tańczy dla mnie.
W Pikniku wzięli udział : Pan Mirosław Tessikowski - Wicestarosta Powiatu Kołobrzeskiego, Pani Liliana Korzeniewska - Dyrektor PCPR w Kołobrzegu, Pan Wiesław Matyasz - Dyrektor DPS Gościno, Pani Wioleta Dzwolak - Kierownik GOPS w Dygowie, Pani Dorota Gruchała - Sekretarz Gminy Dygowo, Pani Grażyna Foszcz-Mirecka - Dyrektor MOPS w Kołobrzegu, Pani Danuta Majchrzak - Zastępca Dyrektora MOPS W Kołobrzegu. W zabawie uczestniczyli również mieszkańcy zaprzyjaźnionych Domów: z Gościna i z Reska. Niespodziewanym zainteresowaniem okazała się loteria fantowa. Wygrane fanty dostarczyły wszystkim uczestnikom imprezy wiele radości. Podczas imprezy odbyły się również konkurencje sportowe między mieszkańcami i pracownikami Domów. Pogoda jak zwykle dopisała a poczęstunek wszystkim bardzo smakował. O oprawę muzyczną zadbali mieszkańcy - zespół muzyczny z DPS Resko, których występy sprawiły, że uczestnicy spotkania bardzo dobrze się bawili. Na zakończenie Pikniku każdy mieszkaniec biorący udział w zawodach otrzymał dyplom i drobny upominek .

 
 

Dnia 5 września 2013r. mieszkańcy i pracownicy pojechali do DPS Mielno na Spotkanie Integracyjne Pożegnanie Lata pt. "Z legendą w tle". Występ wypadł wspaniale. Z dyplomami i szerokim uśmiechem wszyscy wróciliśmy do Domu.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego