wrzesień 2018 - DPS Włościbórz

Idź do spisu treści

Menu główne

wrzesień 2018

Wydarzenia > rok 2018
 

Wrzesień 2018r. w Naszym Domu  

 

Mieszkańcy naszego Domu uczestniczyli w I Festiwalu Bajek  przygotowanym przez Dom Pomocy Społecznej przy ulicy Romera w Szczecinie, który odbył się w dniu 5 września 2018 r.W imprezie uczestniczyło 19 zaprzyjaźnionych i współpracujących placówek pomocy społecznej z Województwa Zachodniopomorskiego. Podczas imprezy poszczególne zespoły prezentowały swoje artystyczne występy, które wszystkich przeniosły w świat bajek.

 
 

Dnia 6 września 2018 r. podopieczni wzięli udział w XVI  Pożegnaniu Lata pt. PRL PARTY. Na imprezie zabrzmiały stare przeboje z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Nasi mieszkańcy przygotowali występ artystyczny, za który zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Po występach na uczestników imprezy czekał bardzo smaczny poczęstunek.

 
 

W Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu odbył się X Piknik Kulturalno- Integracyjny w dniu 12 września 2018 r. W spotkaniu wzięli udział goście z zaprzyjaźnionych domów: z DPS Gościno, DPS Piotrowice i z Dziennego DPS w Kołobrzegu. Impreza odbyła się w przepięknej scenerii zabytkowego parku wśród zieleni, która sprzyjała wypoczynkowi i dobrej zabawie. Konkurencje sportowe cieszyły się dużym zainteresowaniem, a ich zwieńczeniem były nagrody wręczane wszystkim uczestnikom konkursów. Zabawę uświetniły również programy artystyczne przygotowane przez mieszkańców i pracowników naszego Domu. Niespodzianką dla wszystkich uczestników zabawy był pokaz mody przygotowany przez Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Kołobrzegu. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele Starostwa Powiatowego i Gminy Dygowo.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego